Dnešná televízia a jej programy.

Autor: Lukáško Chovan | 21.9.2012 o 20:45 | (upravené 22.9.2012 o 8:34) Karma článku: 6,08 | Prečítané:  267x

Dnešné televízie a ich programy niektorým už lezú na nervy. Programy, ktoré vysielajú súkromné televízie a naťahujú sa o každého jedného diváka. Pýtam sa je to spávne? Je program súkromných televízii vhodný aj pre deti kedže sú deti hore aj po 20 hodine mám namysli 11-15 rokov.

Dnešné súkromné televízie robia medzi sebou vojnu o každého diváka. Svojim programom a zmenou programov ľudí dovádza do šialenstva čo majú pozerať v televízii. Pozerať reality šou či denný seriál, ktorý sa už podobá najmä na telenovelu, ktorá má už vyše 835 dielov? Sám povedať neviem. Kedže v reality šou su samé nadávky a ide to dnes po 20 hodine ked ešte väčšina deti nespí. A denný seríál, ktorý sa naťahuje stále dokola a každá postava mala nejaký vzťah s každým. Televízie robia všetko preto aby mali vyššie percentá sledovanosti a aby mohli svojim programom zaujať. Myslia vôbec na nás? Tie reklamy, ktoré dávaju každých 10 minút pri filmoch a šovkách je už neúnostné. Počúvať v televízii slovo "píííp" už asi nikoho nebaví. Je tu program aj pre ľudí ? Možno bude kedže Stv-čku teraz riadi pán Mika a verím, že postaví programovú štruktúru STV na nohy. Ked si čítam tlačové správy televízii a pozerám, že každý deň niektorá dá, že má najsledovanejšie spravodajstvo a podobne. Baví to ľudí ? Meniť programy ako sa im zachce príklad Sultán alebo Diabol nosí pradu a podobne. Do kedy to bude trvať ? Nafukovať kauzy, ktoré su už vyriešené.  A Modré z neba ? naňho neviem dať odpoveď. Podľa mňa je to skvelá relácia o osude ľudí ale treba brať aj ľudí, ktorý naň nadávajú a podobne. Neviem ako to je naozaj ale riešiť to nebudem. A Farmár Hľadá.. to iste ani komentár nepotrebuje. To čo sa tam deje a zaplatia nejakú Martinku z Turca tak to je obrovské zlyhanie. Takto si zvyšovať percentá sledovanosti a k tomu bitka alkohol a podobné veci nie je čo riešiť. Takéto programy na televízie nemajú čo robiť.

 Ukončím tento blog tak ako chcete. Domyslite si a sami si povedzte či má význam utrácať peniaze za veľké programy keď aj tak zlyhajú svojou sledovanosťou a televízie ich musia predčasne zrušiť a nie je to po prvý krát.

                                                                                                                        Lukáš Chovan

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Má najhorší názov, aký kedy film mal. Môže napriek tomu získať Oscara?

Zhodnotili sme šance nominovaných filmov.

KOMENTÁRE

Zmysel života sa dá vybudovať. Cieľavedome a pracovito

Na obsah musíte čakať, až kým sa z vás stane tvorca zmyslu života a nielen jeho konzument.

PRIMÁR

Ako si pri nádche nezodrieť nos

Šupinkám v okolí nosa a zbytočnému podráždeniu pokožky sa dá vyhnúť.


Už ste čítali?